חיפוש באתר

דבר הנהלת המתנ"ס

דבר הנהלת המתנ"ס

דבר הנהלת המתנ"ס

תושבים יקרים,

אנו שמחים לפתוח אתכם שנת פעילות חדשה.

גם השנה היקף הפעילות של המתנ"ס גדל באופן משמעותי והותאם לצרכי הקהילה המשתנים לאור הקליטה
המבורכת של תושבים חדשים בכל הגילאים.
הודות למועצה המקומית והעומד בראשה מר יוסי דולה עומדים לרשותנו תשתיות ומתקנים ברמה הגבוהה ביותר כאשר אנו נהנים מחדרי מחול חדשים וממתחם הקאנטרי אשר פועל לאורך כל עונות השנה- במהלך שנת פעילות זו מתוכננת בנייה של שלושה חדרי חוגים אשר יצטרפו למתחם חדר הכושר לרווחת המתאמנים ואנו מתכננים להגדיל ולהעשיר את סל החוגים שלנו.
הנהלת המתנ"ס מורכבת מנציגי הקהילה וככזו דוגלת בערוץ תקשורת פתוח עם התושבים- אני קורא לכם לפנות אלינו בכל נושא, רעיון או יוזמה - אתם התושבים מהווים את לב ליבו של המרכז הקהילתי שלנו ומעורבתכם היא סוד ההצלחה פעילות המתנ"ס.
לסיום, ברצוני להודות לצוות עובדי המתנ"ס בראשות רוני קינן-קוך על המסירות, החריצות והעבודה המקצועית כאשר לנגד עיניהם תמיד נמצאת טובת תושבי כפר תבור, לחברי להנהלת המתנ"ס אשר משקיעים זמן רב בהתנדבות מלאה לטובת הקהילה ולמתנדבים הרבים אשר לוקחים חלק בועדות השונות.


בברכת שנת פעילות פורייה ומוצלחת.
עודד הלפרין, יו"ר הנהלת המתנ"ס

 

מידעון יולי 2018

בתקופה האחרונה אנחנו נפרדים משני עובדים שהיוו חלק מרכזי בחיי היום יום של קהילת כפר תבור וברצוני לנצל את הבמה על מנת להוקיר להם תודה בשם הנהלת המתנ"ס ותושבי הכפר.
דוד פרג' - לאחר מעל שני עשורים בהם מילא מגוון תפקידים אנו נפרדים מדוד, במהלך שנותיו במתנ"ס דוד נרתם לכל משימה ומילא אותה על הצד הטוב ביותר, במקצועיות, צניעות, ובנועם הליכות, תודה על פועלך ובהצלחה בהמשך הדרך.
עמית שחם - לאחר תקופה של כשמונה שנים בהם ניהל את מחלקת הספורט של המתנ"ס ולקח חלק משמעותי במחלקת הכדורסל ממשיך עמית לאתר הבא, במהלך שנותיו פיתח עמית בכפר תבור ענפי ספורט רבים, תוך שילוב תהליכים חינוכיים והקניית ערכים לילידנו, בהערכה גדולה על פועלך והצלחה בדרך החדשה.
בהזדמנות זו נאחל בהצלחה לבעלי התפקידים החדשים, לקראת תקופה של עשייה משמעותית יחדיו

בברכה,
עודד הלפרין, יו״ר הנהלת המתנס
וחברי ההנהלה

צרו קשר:
מתנסנט חוגים הצהרת נגישות