מערכת שעות מחלקת הספורט
מערכת שעות מחלקת הספורט
שם הקבוצה |
מקום |
יום |
שעה |
טריאתלון |
אצטדיון |
א' |
17:00-18:00 |
|
בריכה |
ד' |
16:00-17:00 |
טניס שולחן כיתות א'-ג' |
אולם ספורט |
ג' |
17:00-18:00 |
טניס שולחן כיתות ד'-ו' |
אולם ספורט |
ג' |
18:00-19:00 |
|
אולם ספורט |
ה' |
17:00-18:00 |
ג'ודו גנים |
מתחם אומנויות לחימה |
ג' |
16:30-17:15 |
ג'ודו כיתות א'-ב' |
מתחם אומנויות לחימה |
ג' |
15:45:16:30 |
ג'ודו כיתה ג' ומעלה |
מתחם אומנויות לחימה |
ג' |
14:45-15:45 |
|
מתחם אומנויות לחימה |
ה' |
16:00-17:00 |
אייקי-קרב מגעכיתות א'-ג' |
מתחם אומנויות לחימה |
ג' |
17:30-18:20 |
אייקי-קרב מגע כיתות ד' ומעלה |
מתחם אומנויות לחימה |
ג' |
18:20-19:20 |
קראטה 1-מתחילים |
מתחם אומנויות לחימה |
ב' |
17:00-18:00 |
|
מתחם אומנויות לחימה |
ה' |
17:00-18:00 |
קראטה 2 |
מתחם אומנויות לחימה |
ב' |
18:00-19:00 |
|
מתחם אומנויות לחימה |
ה' |
18:00-19:00 |
קראטה 3 |
מתחם אומנויות לחימה |
ב' |
19:00-20:00 |
|
מתחם אומנויות לחימה |
ה' |
19:00-20:00 |
קראטה מבוגרים |
מתחם אומנויות לחימה |
ב' |
20:00-21:00 |
|
מתחם אומנויות לחימה |
ה' |
20:00-21:00 |
טניס כיתות א'-ג' |
מגרש קטרגל אליאל |
א' |
16:10-17:00 |
|
מקורה |
ג' |
16:10-17:00 |
טניס מתחילים כיתות ד'-ו' |
מגרש קטרגל אליאל |
א' |
17:00-17:50 |
|
מקורה |
ג' |
17:00-17:50 |
טניס מתקדמים כיתות ד'-ו' |
מגרש קטרגל אליאל |
א' |
17:50-18:40 |
|
מקורה |
ג' |
17:50-18:40 |
טניס מצוינות |
מגרש קטרגל אליאל |
א' |
18:40-19:30 |
|
מקורה |
ג' |
18:40-19:30 |
טניס בוגרים |
מקורה |
א' |
19:30-20:30 |
|
מקורה |
ג' |
19:30-20:30 |
כדורשת עממי |
אולם ספורט |
ג' |
19:00-20:30 |
כדורשת תחרותי |
אולם ספורט |
ג' |
20:30-22:00 |
כדורגל גנים |
אצטדיון |
ב' |
16:15-17:00 |
כדורגל כיתה א' |
אצטדיון |
א' |
16:30-17:30 |
|
אצטדיון |
ג' |
16:30-17:30 |
כדורגל כיתה ב' |
אצטדיון |
א' |
17:30-18:30 |
|
אצטדיון |
ג' |
17:30-18:30 |
כדורגל כיתה ג' |
אצטדיון |
א' |
16:30-17:30 |
|
אצטדיון |
ג' |
16:30-17:30 |
כדורגל כיתה ד' |
אצטדיון |
א' |
17:30:18:30 |
|
אצטדיון |
ג' |
17:30-18:30 |
כדורגל כיתה ה' |
אצטדיון |
א' |
18:30-19:45 |
|
אצטדיון |
ג' |
18:30-19:45 |
כדורגל ילדים ג'- ליגה |
אצטדיון |
ב' |
17:30-19:00 |
|
אצטדיון |
ג' |
18:30-20:00 |
|
אצטדיון |
ה' |
17:30-19:00 |
כושר קרבי |
אצטדיון |
א' |
20:00-21:20 |
|
אצטדיון |
ה' |
17:00-18:20 |
שחייה כספיון 1 |
קאנטרי אליאל |
א' |
17:45-18:30 |
|
קאנטרי אליאל |
ג' |
17:45-18:30 |
שחייה כספיון 2 |
קאנטרי אליאל |
ב' |
16:00-16:45 |
|
קאנטרי אליאל |
ד' |
16:00-16:45 |
שחייה דג זהב 1 |
קאנטרי אליאל |
א' |
18:30-19:15 |
|
קאנטרי אליאל |
ג' |
18:30-19:15 |
שחייה דג זהב 2 |
קאנטרי אליאל |
ב' |
16:45-17:30 |
|
קאנטרי אליאל |
ד' |
16:45-17:30 |
שחייה דולפינים |
קאנטרי אליאל |
א' |
17:00-18:00 |
|
קאנטרי אליאל |
ב' |
17:30-18:30 |
|
קאנטרי אליאל |
ד' |
17:30-18:30 |
|
קאנטרי אליאל |
ה' |
17:30-19:00 |
שחייה כרישים |
קאנטרי אליאל |
א' |
18:00-19:00 |
|
קאנטרי אליאל |
ב' |
18:30-19:30 |
|
קאנטרי אליאל |
ד' |
18:30-19:30 |
|
קאנטרי אליאל |
ה' |
17:30-19:00 |
שחייה נוער |
קאנטרי אליאל |
א' |
19:00-20:00 |
|
קאנטרי אליאל |
ב' |
19:30-21:00 |
|
קאנטרי אליאל |
ה' |
19:00-20:00 |
שחייה מאסטרס |
קאנטרי אליאל |
א' |
20:00-21:00 |
|
קאנטרי אליאל |
ב' |
19:30-21:00 |
|
קאנטרי אליאל |
ה' |
20:00-21:00 |
כדורסל גן טרום |
אולם ספורט |
ב' |
16:15-17:00 |
כדורסל גן חובה |
אולם ספורט |
ב' |
17:00-17:45 |
כדורסל כיתה א' |
מקורה |
א' |
16:00-17:00 |
|
אולם ספורט |
ד' |
16:00-17:00 |
כדורסל כיתה ב' |
מקורה |
א' |
17:00-18:00 |
|
מקורה |
ה' |
16:30-17:30 |
כדורסל בנות כיתה א'-ד' |
מקורה |
ב' |
16:30-17:30 |
כדורסל כיתות ג'-ד' |
מקורה |
א' |
16:00-17:15 |
|
מקורה |
ד' |
16:00-17:15 |
קט סל ב' |
אולם ספורט |
ב' |
16:00-17:30 |
|
מקורה |
ד' |
16:30-18:00 |
כדורסל קט סל א' |
בי"ס רבין |
א' |
17:30-19:00 |
|
אולם ספורט |
ג' |
17:30-19:00 |
|
מקורה |
ה' |
16:00-17:30 |
כדורסל ילדים ב' |
מקורה |
ב' |
17:30-19:00 |
|
אולם ספורט |
ג' |
16:00-17:30 |
|
מקורה |
ה' |
17:30-19:00 |
כדורסל ילדות ב' |
מקורה |
ב' |
17:30-19:00 |
|
אולם ספורט |
ד' |
17:00-18:30 |
|
מקורה |
ה' |
17:30-19:00 |
כדורסל ילדים א' לאומית |
אולם ספורט |
א' |
16:00-17:30 |
|
אולם ספורט |
ב' |
17:30-19:00 |
|
כדורי |
ג' |
16:00-18:00 |
|
אולם ספורט |
ה' |
17:30-19:00 |
כדורסל נערים א' ארצית |
אולם ספורט |
א' |
19:30-21:00 |
|
אולם ספורט |
ב' |
19:00-20:30 |
|
כדורי |
ג' |
16:00-18:00 |
|
אולם ספורט |
ד' |
18:00-19:30 |
|
אולם ספורט |
ו' |
09:00-10:30 |
כדורסל נוער מחוזית |
אולם ספורט |
א' |
16:00-17:30 |
|
אולם ספורט |
ב' |
19:00-20:30 |
|
כדורי |
ג' |
16:00-18:00 |
|
אולם ספורט |
ו' |
09:00-10:30 |
כדורסל נערים א' מחוזית |
אולם ספורט |
א' |
17:30-19:00 |
|
מקורה |
ב' |
19:00-20:30 |
|
כדורי |
ג' |
18:00-19:30 |
|
אולם ספורט |
ה' |
16:00-17:30 |
כדורסל בוגרים ליגה ב' |
אולם ספורט |
א' |
21:00-22:30 |
|
אולם ספורט |
ד' |
20:00-21:30 |
כדורסל נשים ארצית |
אולם ספורט |
מוצ"ש |
20:00-21:30 |
|
אולם ספורט |
ה' |
19:30-21:00 |
התעמלות טרום חובה |
אולם ספורט |
א' |
17:00-17:45 |
התעמלות גן חובה |
אולם ספורט |
ד' |
17:00-17:45 |
התעמלות כיתות א'-ב' |
אולם ספורט |
א' |
16:00-17:00 |
|
אולם ספורט |
ד' |
16:00-17:00 |
התעמלות כיתות ג'-ד' |
קאנטרי אליאל |
ב' |
16:00-17:00 |
|
קאנטרי אליאל |
ה' |
16:00-17:00 |
התעמלות מתקדמות |
אולם ספורט |
א' |
17:45-19:45 |
|
אולם ספורט |
ד' |
17:45-19:45 |
התעמלות נבחרת |
קאנטרי אליאל |
ב' |
17:00-19:30 |
|
קאנטרי אליאל |
ה' |
17:00-19:30 |
|
קאנטרי אליאל |
ו' |
12:30-15:30 |
התעמלות קבוצת בוגרים ז'+ |
קאנטרי אליאל |
ב' |
19:15-20:45 |
|
קאנטרי אליאל |
ה' |
19:15-20:45 |