סמל המרכז הקהילתי

טל: 04-6765555
kfartavo@matnasim.org.il
פקס: 04-6769585


מערכת שעות מחלקת הספורט

 

שם הקבוצה

מקום

יום

שעה

טריאתלון

אצטדיון

א'

17:00-18:00

 

בריכה

ד'

16:00-17:00

טניס שולחן כיתות א'-ג'

אולם ספורט

ג'

17:00-18:00

טניס שולחן כיתות ד'-ו'

אולם ספורט

ג'

18:00-19:00

 

אולם ספורט

ה'

17:00-18:00

ג'ודו גנים

מתחם אומנויות לחימה

ג'

16:30-17:15

ג'ודו כיתות א'-ב'

מתחם אומנויות לחימה

ג'

15:45:16:30

ג'ודו כיתה ג' ומעלה

מתחם אומנויות לחימה

ג'

14:45-15:45

 

מתחם אומנויות לחימה

ה'

16:00-17:00

אייקי-קרב מגעכיתות  א'-ג'

מתחם אומנויות לחימה

ג'

17:30-18:20

אייקי-קרב מגע כיתות ד' ומעלה

מתחם אומנויות לחימה

ג'

18:20-19:20

קראטה 1-מתחילים

מתחם אומנויות לחימה

ב'

17:00-18:00

 

מתחם אומנויות לחימה

ה'

17:00-18:00

קראטה 2

מתחם אומנויות לחימה

ב'

18:00-19:00

 

מתחם אומנויות לחימה

ה'

18:00-19:00

קראטה 3

מתחם אומנויות לחימה

ב'

19:00-20:00

 

מתחם אומנויות לחימה

ה'

19:00-20:00

קראטה מבוגרים

מתחם אומנויות לחימה

ב'

20:00-21:00

 

מתחם אומנויות לחימה

ה'

20:00-21:00

טניס כיתות א'-ג'

מגרש קטרגל אליאל

א'

16:10-17:00

 

מקורה

ג'

16:10-17:00

טניס מתחילים כיתות ד'-ו'

מגרש קטרגל אליאל

א'

17:00-17:50

 

מקורה

ג'

17:00-17:50

טניס מתקדמים כיתות ד'-ו'

 מגרש קטרגל אליאל

א'

17:50-18:40

 

מקורה

ג'

17:50-18:40

טניס מצוינות

מגרש קטרגל אליאל

א'

18:40-19:30

 

מקורה

ג'

18:40-19:30

טניס בוגרים

מקורה

א'

19:30-20:30

 

מקורה

ג'

19:30-20:30

כדורשת עממי

אולם ספורט

ג'

19:00-20:30

כדורשת תחרותי

אולם ספורט

ג'

20:30-22:00

כדורגל גנים

אצטדיון

ב'

16:15-17:00

כדורגל כיתה א'

אצטדיון

א'

16:30-17:30

 

אצטדיון

ג'

16:30-17:30

כדורגל כיתה ב'

אצטדיון

א'

17:30-18:30

 

אצטדיון

ג'

17:30-18:30

כדורגל  כיתה ג'

אצטדיון

א'

16:30-17:30

 

אצטדיון

ג'

16:30-17:30

כדורגל כיתה ד'

אצטדיון

א'

17:30:18:30

 

אצטדיון

ג'

17:30-18:30

כדורגל כיתה ה'

אצטדיון

א'

18:30-19:45

 

אצטדיון

ג'

18:30-19:45

כדורגל ילדים ג'- ליגה

אצטדיון

ב'

17:30-19:00

 

אצטדיון

ג'

18:30-20:00

 

אצטדיון

ה'

17:30-19:00

כושר קרבי

אצטדיון

א'

20:00-21:20

 

אצטדיון

ה'

17:00-18:20

שחייה כספיון 1

קאנטרי אליאל

א'

17:45-18:30

 

קאנטרי אליאל

ג'

17:45-18:30

שחייה כספיון 2

קאנטרי אליאל

ב'

16:00-16:45

 

קאנטרי אליאל

ד'

16:00-16:45

שחייה דג זהב 1

קאנטרי אליאל

א'

18:30-19:15

 

קאנטרי אליאל

ג'

18:30-19:15

שחייה דג זהב 2

קאנטרי אליאל

ב'

16:45-17:30

 

קאנטרי אליאל

ד'

16:45-17:30

שחייה דולפינים

קאנטרי אליאל

א'

17:00-18:00

 

קאנטרי אליאל

ב'

17:30-18:30

 

קאנטרי אליאל

ד'

17:30-18:30

 

קאנטרי אליאל

ה'

17:30-19:00

שחייה כרישים

קאנטרי אליאל

א'

18:00-19:00

 

קאנטרי אליאל

ב'

18:30-19:30

 

קאנטרי אליאל

ד'

18:30-19:30

 

קאנטרי אליאל

ה'

17:30-19:00

שחייה נוער

קאנטרי אליאל

א'

19:00-20:00

 

קאנטרי אליאל

ב'

19:30-21:00

 

קאנטרי אליאל

ה'

19:00-20:00

שחייה מאסטרס

קאנטרי אליאל

א'

20:00-21:00

 

קאנטרי אליאל

ב'

19:30-21:00

 

קאנטרי אליאל

ה'

20:00-21:00

כדורסל גן טרום

אולם ספורט

ב'

16:15-17:00

כדורסל גן חובה

אולם ספורט

ב'

17:00-17:45

כדורסל כיתה א'

מקורה

א'

16:00-17:00

 

אולם ספורט

ד'

16:00-17:00

כדורסל כיתה ב'

מקורה

א'

17:00-18:00

 

מקורה

ה'

16:30-17:30

כדורסל בנות כיתה א'-ד'

מקורה

ב'

16:30-17:30

כדורסל כיתות ג'-ד'

מקורה

א'

16:00-17:15

 

מקורה

ד'

16:00-17:15

קט סל ב'

אולם ספורט

ב'

16:00-17:30

 

מקורה

ד'

16:30-18:00

כדורסל קט סל א'

בי"ס רבין

א'

17:30-19:00

 

אולם ספורט

ג'

17:30-19:00

 

מקורה

ה'

16:00-17:30

כדורסל ילדים ב'

מקורה

ב'

17:30-19:00

 

אולם ספורט

ג'

16:00-17:30

 

מקורה

ה'

17:30-19:00

כדורסל ילדות ב'

מקורה

ב'

17:30-19:00

 

אולם ספורט

ד'

17:00-18:30

 

מקורה

ה'

17:30-19:00

כדורסל ילדים א' לאומית

אולם ספורט

א'

16:00-17:30

 

אולם ספורט

ב'

17:30-19:00

 

כדורי

ג'

16:00-18:00

 

אולם ספורט

ה'

17:30-19:00

כדורסל נערים א' ארצית

אולם ספורט

א'

19:30-21:00

 

אולם ספורט

ב'

19:00-20:30

 

כדורי

ג'

16:00-18:00

 

אולם ספורט

ד'

18:00-19:30

 

אולם ספורט

ו'

09:00-10:30

כדורסל נוער מחוזית

אולם ספורט

א'

16:00-17:30

 

אולם ספורט

ב'

19:00-20:30

 

כדורי

ג'

16:00-18:00

 

אולם ספורט

ו'

09:00-10:30

כדורסל נערים א' מחוזית

אולם ספורט

א'

17:30-19:00

 

מקורה

ב'

19:00-20:30

 

כדורי

ג'

18:00-19:30

 

אולם ספורט

ה'

16:00-17:30

כדורסל בוגרים ליגה ב'

אולם ספורט

א'

21:00-22:30

 

אולם ספורט

ד'

20:00-21:30

כדורסל נשים ארצית

אולם ספורט

מוצ"ש

20:00-21:30

 

אולם ספורט

ה'

19:30-21:00

התעמלות טרום חובה

אולם ספורט

א'

17:00-17:45

התעמלות גן חובה

אולם ספורט

ד'

17:00-17:45

התעמלות כיתות א'-ב'

אולם ספורט

א'

16:00-17:00

 

אולם ספורט

ד'

16:00-17:00

התעמלות כיתות ג'-ד'

קאנטרי אליאל

ב'

16:00-17:00

 

 קאנטרי אליאל

ה'

16:00-17:00

התעמלות מתקדמות

אולם ספורט

א'

17:45-19:45

 

אולם ספורט

ד'

17:45-19:45

התעמלות נבחרת

קאנטרי אליאל

ב'

17:00-19:30

 

קאנטרי אליאל

ה'

17:00-19:30

 

קאנטרי אליאל

ו'

12:30-15:30

התעמלות קבוצת בוגרים ז'+

קאנטרי אליאל

ב'

19:15-20:45

 

קאנטרי אליאל

ה'

19:15-20:45

 

ניוזלטר החודש
מתנסנט | חוגים