מנהלת
עידית מזרחי גרויס
טל:04-6765555
פקס:

מחלקת קהילה ונגישות במתנ"ס מבוססת על שכנות טובה.
כפר תבור הוא הבית שלנו. בואו להתנדב באחד הפרויקטים ולתרום מהיכולות שלכם!


ועדת "ברוכים הבאים"
בהובלה של תושבי כפר תבור, הנכם מוזמנים לתת יד וללוות את התושבים החדשים בקהילה. כל המעוניינים
להצטרף יכולים ליצור קשר עם תמי סמון.

פורום נשים
מיזמים לרווחת הקהילה ואירועים בהפקה של נשים למען נשים, החל מיום האישה הבינ"ל וכלה במפגשים אינטימיים. פורום נשים מורכב ממתנדבות .

"יולדות באהבה"
לקראת לידה? בדיוק ילדת? נשות כפר תבור שמחות להגיע ולתת מילה טובה, שי צנוע ועזרה באוכל ובעוגות במהלך התקופה הראשונה. צרי קשר בטלפון: ayalazav@gmail.com במייל או 054-7989017

חדש! "בחופשת לידה" נשים בחופשת לידה מוזמנות להגיע למפגשי יוגה, סדנאות וג'ימבורי פתוח.

"מפגנשים בסלון"
מדי חודשיים מתקיימת פעילות, סדנא או הרצאה בשלל נושאים, החל מתרבות וחינוך, דרך עיצוב ובריאות וכלה בהעצמה אישי – והכל באירוח ביתי בסלון של תושבות.

קהילה במיטבה
פברואר יוצא מן הכלל קהילת כפר תבור והמתנ"ס מקדישים את כל השנה לסובלנות ולהשתלבות כולם, וחודש פברואר שם זרקור על אנשים עם יכולת או צורך מיוחדים. כל מחלקות המתנ"ס – ספורט, חוגים, נוער ותרבות – נותנות מקום ללמוד על השונה והשווה.
אירוח ילדי נעל"ה מפנימיית כדורי בואו לתת לנוער מנעל"ה, שנמצא בארץ ללא משפחה, תחושה של בית בחג או בשבת. 
בית הילד בכפר יחזקאל אומץ על ידי כפר תבור, והילדים המקסימים מתקבלים באהבה בפעילויות, בהופעות ובאירועים. 
זיכרון בסלון יוזמה חברתית-עולמית שמציינת את יום השואה בדיון ושיתוף, בו תושבים פותחים את ביתם לנותני עדות וניצולי שואה לצד מתארחים בכל הגילאים, כולל נוער לפני נסיעה לפולין. 
יום המעשים הטובים כפר תבור מצטרפת ליוזמה הארצית של עמותת "רוח טובה" המקיימת פעילויות של מעשים טובים בשיתוף כל מחלקות המתנ"ס ובי"ס ע"ש רבין – תרומה כספית למטרה טובה, פעילויות משותפות בכל הגילאים, אימוץ חיות בית ומעשים טובים שמעלים חיוך על הפנים. 
תרבות בקהילה אירועים שכונתיים מתקיימים אירועים בתוך השכונות - כגון מסיבות רחוב, פעילות "סיפורים בגנים", קבלות שבת שכונתיות ועוד. 
חדש! "סינמסחה" מתנ"ס כפר תבור מביא לאזור סרטים מובילים מדי חודשיים לילדים, למבוגרים ולכל המשפחה.